Práce online modelky z domova na sex chatu

Kdo by nechtěl znát návod, jak za pár hodin práce z domu vydělávat trvale desetitisíce korun týdně?! Jeden takový jak se stát milionářem je právě tady! Práce online modelky na chatu může být tvá cesta k finanční nezávislosti a k doživotnímu zabezpečení. Tento návod tě provede krok za krokem a prozradí jak se stát úspěšnou internetovou modelkou.

Práce modelka na live chat

Pokud zvažuješ nabídku této online práce, určitě se ti k rozhodování budou hodit další informace podle kterých se můžeš správně rozhodnout, jestli to bude vhodná práce pro tebe. Veškeré informace jsou zde poskytovány zdarma, jediné, co musíš investovat, je svůj čas.

Proč začít dělat práci modelky na webkameře?

Potenciál práce modelky videochatu je obrovský. Stále víc uživatelů internetu totiž dává přednost živému sexu přes internet před tradičním pornem i skutečným sexuálním partnerem. Návštěvnost sexchatů roste neustále a tím i poptávka po nových modelkách a i vaše šance uspět a vydělat si! Nejlepší modelky teď vydělávají klidně i 50 000 USD měsíčně, protože začaly již před několika lety, mají spoustu zkušeností a zástupy věrných fanoušků. Tvá cesta k tomu, jak se stát milionářem začíná možná právě před webkamerou! Nepropásni svou příležitost a zkus na chatu začít pracovat také!

Kdo je camgirl a co dělá?

Camgirl nebo také live chat modelka baví své diváky erotickou show přes webkameru. Platícím uživatelům předvádí nahotu, striptýz, sex příp. i jinou erotickou akci. Tato živá show je dostupná pro všechny návštěvníky chatu, pro který se modelka rozhodne pracovat. Každý chat umožňuje blokovat diváky podle své národnosti a ti pak konkrétní místnost modelky neuvidí. Není třeba se tak obávat, že show uvidí příbuzní a dojde k nechtěnému odhalení. Ochrana soukromí je na sex chatu vždy na prvním místě.

Jak zůstat v utajení

V každé službě lze nastavit oblast vysílání – můžete zakázat zemi svého původu, aby byla zachováno vaše soukromí a anonymita. Modelky nepracují pod svými skutečnými jmény, používají přezdívky. Takže se nebojte, že by vás někdo mohl poznat.

Co vše webcam modelka musí mít?

To nejdůležitější, bez čeho se žádná úspěšná modelka neobejde, je ona sama. Jen holky vnitřně srovnané s touto kontroverzní prací nebudou brzdit a omezovat neustálé pochybnosti. Modelky, které se stydí, mají strach a pochybují o sobě nebo o této práci záhy brzy končí. Pro odhodlané a zapálené modelky se práce na video chatu může stát velice výnosným a zároveň zábavným byznysem, který dokáže během několika málo let finančně zabezpečit do konce života.

Jde přitom o nezávislou a svobodnou práci z domova, ve které tě nikdo nebude řídit jak, co, kdy dělat. To může na jednu stranu znít báječně, na druhou stranu se tato volnost může velmi rychle obrátit proti tobě. Ne každý v sobě umí najít dost kázně, vůle a odhodlání sebe sama řídit, nutit se a neustále na sobě pracovat. A to je další rozdíl mezi neúspěšnými modelkami a mezi těmi úspěšnými, které po pár prvních měsících dokážou vydělávat tisíce dolarů.

Online modelka má na sex chatu 2 hlavní cíle

Udržet pozornost diváků/členů
- aby se počet diváků vysílání i followerů zvyšoval, nikoli snižoval;
Zaujmout a přesvědčit diváky, aby s vámi začali utrácet
- např. diváky free chatu dostat do soukromého chatu — cílem je získání platby za každou minutu konverzace.

Abyste dosáhli těchto cílů, buďte zapamatovatelní – milí, jasní, originální. Nezapomeňte každého nového diváka pozdravit, zeptat se jak se daří, napsat do chatu co nového...

Nemusíte se okamžitě svlékat, přemýšlejte o tom, co můžete dát. Zpívejte, hrajte s diváky sexy hru, zahrajte na kytaru nebo vezměte diváky do koupelny nebo na nákup nového prádla... Snažte se vypadat jinak než všechny ostatní modelky – úspěch závisí na tom, jak se prezentujete mezi ostatními.

Práce modelka na live chat

Úkoly modelek v soukromém chatu

Vytvořte si vztah založený na vzájemné důvěře
– ptejte se, dávejte upřímné komplimenty, zapamatujte si fakta ze života a pracujte s nimi během chatu;
Budujte konverzaci na základě potřeb klienta
– čtěte emoce klienta, jestli potřebuje pobavit nebo podpořit, hledá pochopení, flirt...

Staňte se blízkým člověkem, se kterým každý chce být co nejčastěji.

Základní vybavení

Každá webcam modelka by měla mít i nějaké základní technické vybavení pro svou práci. Konkrétně jde o následující:

Počítač nebo notebook

Postačí průměrný počítač s dostatkem RAM paměti na kterém jede Windows 10. Pár let starý PC se 4 GB RAM by měl být dostačující, nicméně čím novější, tím lépe a chat pojede plynuleji. Na počítači budete spouštět samotný chatovací software, který od sex chatu získáš po zaregistrování. Přes něj se kontroluje vše, co je pro modeling před webkou třeba. Od nastavení profilu, webkamery, blokování států po vysílání samotné show, sledování statistik a výplata výdělků…

Webkamera a světla

Většina integrovaných HD kamer v noteboocích je pro streaming na sexchatu nevyhovující. Standardem mezi webcam modelkami jsou HD (1080p) webkamery firmy Logitech (c920 a c922).

V ceně kolem 2000 tis. Kč nabízí nesrovnatelně lepší profesionální kvalitu obrazu a taky lépe automaticky přeostřují na pohybující se osobu a to i od malých vzdáleností (10 cm). Externí kameru je také možno vzít do ruky a přiblížit detaily, což se v live show také může hodit. Pro účely webkam modelingu jsou tyto kamery ideální.

Sebelepší kamera je však bez dostatečného osvětlení zbytečná. Veškeré snažení před webkamerou je k ničemu, když na modelku není dobře vidět. Osvětlení je tedy zcela klíčové a kromě centrálního stropního světla je třeba ještě 2 stejných lamp zepředu – zepředu zleva a zepředu zprava. Jen tak bude mít webkamera dostatek světla a bude snímat modelku v optimální kvalitě bez přílišných stínů a k plné spokojenosti diváků. Oblíbenou alternativou může být studiová kruhová lampa. Je též nevhodné vysílat z místa s oknem v pozadí.

Rychlý internet

Čím rychlejší internetové připojení, tím kvalitnější show může být. V dnešní době už internetové připojení vyhovující živému vysílání není problémem. Ideální je kabelovka nebo pevná linka. Pro kvalitní show je důležitý parametr upload (rychlost od, do internetu), nikoliv download. Měl by být ideálně 8Mb/s nebo vyšší, 4Mb/s minimum. Optimální je také mít počítač do internetu připojený kabelem, nikoliv přes Wi-fi, dosahovaná rychlost je pak maximální.

Vysílací místo

Při vysílání nesmí nikdo modelku vyrušovat ani rozptylovat. Místo, ze kterého camgirl vysílá by mělo být v tomto směru bezpečné. Když se před kamerou objeví jiná než zaregistrovaná osoba, je to hrubé porušení pravidel a na každém sex chatě se trestá vyhazovem. Na to pozor!

Ideální místo pro sex chat je ložnice s pěknou čistou dominantní postelí nebo pohovkou v záběru. Z místa je dobré odstranit všechny rušivé předměty, které odebírají pozornost od samotné modelky. Do záběru je dobré naopak dostat erotické pomůcky a své nejlepší sexy kousky ze svého šatníku např. lodičky. To pomůže zaujmout diváky a rozjet jejich sexuální představivost i konverzaci. Notebook a kamera patří na stolek před postel mezi přední světla.

Sexuální hračky

Čím víc hraček modelka má, tím profesionálněji působí a dokáže zaujmout a potěšit větší škálu diváků. Jestli to s webcam modelingem myslíš vážně, určitě je to základní investice, která se vyplatí. Zde je seznam sexuálních pomůcek, bez kterých se žádná pokročilá sex chat modelka neobejde:

  • dildo (realistický silikonový penis)
  • vibrátor (interaktivní hračka, kterou za příplatek mohou ovládat diváci přes chat)
  • masážní hlavice (interaktivní hračka, kterou za příplatek mohou ovládat diváci přes chat)
  • lovense lush (interaktivní hračka, kterou za příplatek mohou ovládat diváci přes chat)
  • anální kolík
  • fuck machine (interaktivní hračka, kterou za příplatek mohou ovládat diváci přes chat)

Samozřejmě, není reálné mít všechny tyto hračky hned ze začátku, ale měla by to být jedna z prvních investic na chatu vydělaných peněz, která vám pomůže vydělávat mnohem víc peněz.

Sexy oblečení

S vhodně zvoleným oblečením dokážete návštěvníky zaujmout a jejich fantazii rozehrát naplno. S oblečením je dobré experimentovat a zkoušet, v čem se budete cítit dobře a v jakém outfitu budete slavit největší úspěch u svých diváků. Před webkamerou vyzkoušejte erotické krajkové prádlo, včetně podvazků a lodiček nebo i vaše běžné spodní prádlo. Mnohdy však mezi stovkami nahých těl dokáže naopak zaujmout sexy zadek ve barevných legínách nebo těsné tričko s výstřihem. Nejodvážnější ženy na sex chatu se nebojí vystupovat v různých kostýmech nebo maskách...

Ceněné dovednosti modelek na sex chatu

Družnost
- musíte věnovat pozornost každému platícímu uživateli, komunikace vás nesmí unavovat, musíte lichotit zákazníkům, projevovat zájem o konverzaci;
Kreativita
- vytvořit atraktivní atmosféru svého vysílání, vytvořit jedinečnou zapamatovatelnou show, pobavit publikum;
Čistota
- udržujte základní hygienu, umyté vlasy, používejte čisté oblečení, provádějte manikúru a pedikúru, dbejte na svůj účes;
Základní znalost anglického jazyka
- musíte základní rozumět tomu, co zákazníci říkají a odpovídají, nedostatek znalostí můžete kompenzovat online překladačem;
Make-up
- udělejte krásný a čistý make-up, používejte vysoce kvalitní kosmetiku, která se nerozmazává, neteče a nezpůsobuje mastný lesk;
Porozumění divákům
– všímejte si toho, co se jim líbí, pamatujte si kdy k vám přichází častěji nebo naopak odchází atp.;
Upřímnost
– divácí chtějí platit za upřímnou komunikaci, faleš je odpuzuje.

Požadavky na streamování videa

Dobrá kvalita obrazu
- nastavte webkameru nebo fotoaparát na rozlišení alespoň 1920x1080 pixelů, používejte automatické ostření a dlouhý USB kabel;
Stabilní připojení
– pokud internet neselže, rychlost přenosu dat neseká obraz a show bude plynulá;
Dostatečné osvětlení
- šero není vždy atraktivní, každý chce vidět detaily, takže pořiďte pár obyčejných lamp nebo tolik moderní kruhovou lampu;
Frekvence a pravidelnost
- naučte diváky, kdy budete vysílat online. Vyplněný rozvrh na vašem profilu upozorní zákazníky na čas a den vysílání nebo na vaši nepřítomnost.

Hodnocení úspěšnosti modelek

Hodnocení modelek na webech se sex kamerami závisí na:

Názorech diváků po vystoupení
- systém nabízí bodové hodnocení online konverzace;
Frekvenci vysílání
- model ztrácí rating, pokud nevysílá, proto se doporučuje vysílat co nejvíce, každý den, i o víkendech, ale kratší dobu;
Počtu diváků
- čím více diváků, tím vyšší bude kvalita hodnocení.
Práce modelka na sex chatu

Jak vydělat peníze na sexchatu

Kolik vydělávají dívky na sexchatech? Různě, vše závisí na:

Jak rychle se vám podaří v práci na chatu zorientovat
- začátečníci po několika měsících vydělávají v řádech deseti tisíců měsíčně;
Kvalita vaší show
- záleží na atraktivitě, denní době, frekvenci, délce vysílání...;
Znalost angličtiny
- anglicky mluvící klienti jsou solventnější, takže znalost cizího jazyka otevírá nový trh příležitostí.

Podrobně o výdělcích z této online práce z domova před webkamerou zde.

Zaregistrujte se jako modelka na sex chatu přes portál www.livechatprace.cz kde se naučíte vše, jak přilákat klienty a od začátku vydělávat co nejvíce peněz.

Výdělky pro dívky s mnohaletými zkušenostmi na sexochatu - od 50 do 100 000 Kč měsíčně. Skutečně talentované a úspěšné modelky si vydělají 300-500 tisíc. Neexistuje žádný peněžní strop kolik lze vydělávat online – vše je na vás.

Kdo jsou diváci na sex chatu?

Live sex přes webové kamery využívají častěji svobodní muži. Chybí jim vztah a komunikace v reálném životě, proto hledají virtuální vztah s chápavým a pozorným partnerem. Samozřejmě vás nikdo nenutí stát se skutečným partnerem na dálku – vytvořte si obraz vřelého osobního romantického vztahu. Pokaždé, když je muž osamělý, vzpomene si na vás a zaplatí si soukromý chat.

Potřebujete víc informací?

Další informace k práci modelky před webkamerou jsou dostupné na internetu. V češtině např. na webu LiveChatPráce.cz. Nejdete tam veškeré informace pro ucházející se modelky k práci internetové modelky na sex chatu.

Informace na webu LiveChatPráce.cz:

Nabídka práce cam girl.
Online práce live chat modelka.
Přivýdělek na sex chatu.
Chat z domu brigáda online.
Sex chat z domova práce online.
Online práce webkamera.
Sex chat práce přes internet.
Nabídka zaměstnání operátor na chatu.
Job z domu účinkujcí modelka live chat.
Práce z domova camgirl.
Finanční nezávislost.
Doživotní finanční zajištění.
Druhá práce z domova, nabídka.
Přivýdělek online.
Dobře placená brigáda z domova.
Dobře placená práce pro ženy.
Nabídka práce online.
Práce chat z domu.
https://www.z-domu.cz/prace-online/

 2022 z-domu.cz - Všechna práva vyhrazena z-domu.cz a affiliate partneři | Kontakt