Chci se stát cam girl - online registrace

Vyhovujete-li všem základním předpokladům, zbývá vybrat chat, kde svou show chcete vysílat a u provozovatele se zaregistrovat jako nová cam girl. Proces registrace na web probíhá online a zabere vám v několika krocích několik málo minut. Součástí registrace obvykle bývá i ověření věku a vaší identity pomocí občanského průkazu a odsouhlasení vaší umělecké smlouvy, na základě která vám budou později vypláceny peníze. Klidně i vašich vysněných 100 000 Kč za měsíc!

Práce modelka na live chat

Kde dělat chat z domu? Nejpopulárnější weby pro práci cam girl

Existuje velký počet serverů, kde lze práci před webkamerou z domova vykonávat. Mezi největší a světově nejznámější a nejspolehlivější, patří tyto sex chat servery:

Všechny weby jsou lety prověřené, pracují zde desetitisíce lidí z celého světa a chaty jim spolehlivě každý měsíc vyplatí miliony dolarů každý měsíc. A proto je zde doporučujeme i vám, jako každému novému uchazeči o online práci cam girl!

Co musíte udělat, abyste mohli začít vydělávat peníze na chatu online?

  1. Doložit svůj věk. Legislativa práci na sex chatech nijak neupravuje, nicméně je vyžadován zákonný věk všech účastníků. Nezletilým je zakázáno vysílat přes webkameru, a to i v kategorii flirtování. Buďte připraveni na to, že bude potřeba prokázat věk ofocením dokladu.
  2. Nachystejte potřebné technické vybavení. Potřebujete notebook s dobrou webkamerou, stolní počítač nebo chytrý telefon s trvalým připojením k internetu, světlo. Vyzkoušejte různé osvětlení a umístění kamery. Kvalita obrazu je důležitým faktorem výsledné kvality show. Pokud je video z vysílání rozmazané, weby provozovatele jej v celkovém hodnocení snižují. Optimální rozlišení webové kamery pro vysílání je 1920x1080.
  3. Vyplňte registrační formulář na vybraném webu. Odpovězte co nejpodrobněji, nahrajte své nejlepší fotografie a videa. Vyplňte co nejvíce informací o sobě na všech platformách kde chcete vysílat, řekněte o sobě co nejvíc s přihlédnutím k zájmům publika – šance, že diváka zaujmete se zvýší.
  4. Nebojte se ze začátku klidně dělat poznámky. Ať už jde o angl. slovíčka nebo fráze nebo poznámky k jednotlivým hostům, nebo i např. poznámky, co se dělo před tím, než počet uživatelů ve vaší chatovací místnosti dramaticky narostl atp. To vše vám pomůže najít správnou cestu, prosadit se mezi ostatními a vydělat víc peněz. Jestli moc anglicky nevládnete, používejte online překladač, ale nezapomeňte – čím lépe se naučíte anglicky, tím vyšší budou vaše výdělky v budoucnu.
  5. Udělejte si rozvrh vysílání a dodržujte ho. Zadejte dobu trvání vysílání, dny a časové rámce pracovní doby. Pamatujte – stránky snižují hodnocení modelek, které nevysílají každý den.

Jste připraveni objevit nový svět velkých peněz a vzrušující zábavy? Vyplňte registrační formulář a během pár dní můžete začít vydělávat!

Registrace

Návod krok za krokem pro začátečníky

Podrobně je proces registrace popsán na stránce www.livechatprace.cz/registrace.

  1. Získejte co nejvíc informací o této lukrativní online práci z domova. Přečtěte si návody, pokyny, články, rozhovory s modelkami, tipy a rady, časté otázky a odpovědi od odborníků...
  2. Vyberte kategorii chatu kde chcete pracovat (flirt x erotický chat) a platformu, kde chcete vysílat. Zvažte, zda budete vysílat i pro české diváky nebo pro ně zůstanete zablokovaná.
  3. Vymyslete si přezdívku, pod kterou budete na chatu vystupovat a pod kterou budete na sex chatu budovat svou značku.
  4. Zaregistrujte se na vybraném chatu. Ve svém osobním účtu můžete sledovat statistiky o práci (vydělané peníze, počty followerů atd.)
  5. Připojte se online a začněte vydělávat a plnit si své sny!

Pokud ještě nejste připraveni stát se cam girl, připojte se k našemu proviznímu programu a získejte příjmy z každého nového vystupujícího, kterého přivedete. Budeme rádi za nové partnery a modelky!

 2022 z-domu.cz - Všechna práva vyhrazena z-domu.cz a affiliate partneři | Kontakt